Rustin napisał(a):

Czytałem o tym jedynie na stronach gdzie sprzedają kody do odblokowania, u mnie kod sprawdzający w ogóle nie działał więc niestety Ci z tym nie pomogę.
Kupiłem zwykły, nie wchodził więc kupiłem kolejny i dopiero wtedy zadziałało. Z perspektywy czasu już wolałbym iść do Orange i mieć spokój (pomijając fakt, że to banda złodziei).
|
dzięki za dobre chęci ale właśnie temat zamknąłem pozytywnie , simlock orange by, by, za 34 zł , jest też możliwość za 21 zł ale tutaj miałem kontakt mailowy ze sprzedawcą , jak ktoś ma potrzebę służę radą i pomocą ,zaoszczędzono około 50 zł
MatMario , od 10-12 lat w orange , są chyba ostatni którzy zakładają simlocka, podobno pisze w umowie , ale nic na ten temat nie mówią