Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 11.01.2015, 14:55
Najgorsze są te dzieci zbierające do puszek, które są już tak rozbestwione, że nie stoją już pod kościołem, czy na schoda, a wewnątrz i zbierają już kasę zanim msza się skończy. Jeszcze kilka lat temu była nie do pomyślenia taka sytuacja.
Odpowiedz cytując