brzydki.brzydal napisał(a):

Mozesz sprobowac. Acz okrada mnie juz dosc duzo ludzi (polski rzad).
No i skad mam wiedziec, ze srodki ktore mi ukradniesz zostana dobrze wykorzystane?
Wlasne pieniadze kazdy ma prawo wydac wedlug swojego widzimisię. Dla jednego szczytnym celem jest rzucenie na wosc, inny da na msze...
|
No chwila - przecież już uzgodniliśmy że za część mogę sobie kupić apartament, auto i skoczyć ze dwa razy na laski na Rynek.
Daję słowo Jurka że reszta będzie spożytkowana równie słusznie.