palikot napisał(a):

Różnica jest mniej więcej taka, jak z porównaniem kogoś kto faktycznie szuka odpowiedzi na to pytanie do trolla, który raz na pół roku loguje się na forum tylko po to żeby podburzać podjudzać prowokować i siać zamęt
(...)
|
Wiesz co misiu, nie chce mi się pisać na forum gdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia... wiem że to nie zbyt popularne w dzisiejszych czasach...
A moje pytanie, choć powierzchownie prowokujące ma głębszy sens gdy spieramy się tutaj o tzw. "wiślackość".
Gaszyński widać jak na razie nie zrozumiał, że jego wiślackość zależy od rozwinięcia czerwonego dywanu gościom z SKWK. Zaś relacja z Czerwinski i Żurawskim to dla mnie hipokryzja do 5 potęgi, pokazująca kto ma monopol na rację.