|
Jeśli dobrze pamiętam (ze słoweńskiego artykułu z innego wątku), to ten węgierski klub jest dziewiąty w lidze. Lepszą trampoliną na Zachód będzie raczej Wisła. Nie wydaje mi się też, żeby przez te pół roku zrobił większy postep niż w lidze słoweńskiej (ktoś ogarnia te dwie ligi? Zna ich poziom?).
|