Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8800
Stary 10.01.2015, 23:43
Jeśli dobrze pamiętam (ze słoweńskiego artykułu z innego wątku), to ten węgierski klub jest dziewiąty w lidze. Lepszą trampoliną na Zachód będzie raczej Wisła. Nie wydaje mi się też, żeby przez te pół roku zrobił większy postep niż w lidze słoweńskiej (ktoś ogarnia te dwie ligi? Zna ich poziom?).
Odpowiedz cytując