|
wykład warszawiaczka wszechwiedzącego i niezastąpionego na tym forum porażający ,pan od składni i od interpunkcji , pan od dysleksji , pan który nie może brylować bo zawsze znajdzie się ktoś kto sprowadzi go na ziemię , zacznij pouczanie od siebie i zadaj sobie pytanie dlaczego nie brylujesz na stronie swojego klubiku ? i to sprawdzanie kto przeglądał forum , ile ? gdzie ? czy jeszcze gdzieś pisze ? to tylko świadczy o tobie i nasuwa się pytanie ? kim jesteś?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.01.2015 o godz. 22:48.
|