serek.c2 napisał(a):

Którzy to Ci obrońcy Czerwińskiego?
Nie zauważyłem, ale pewnie wiesz lepiej.
|
Czy Ty naprawdę nie widzisz ze ta rozmowa z godziny na godzina zaczyna się robic coraz bardzie debilna

Jaki ma sens rozmowa o Czerwinskim,jego przeszlosci czy jego pracy teraz w stosunku do Gaszynskiego
