Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 10.01.2015, 22:31
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Koszt samego simlocka to 34zł, jeśli nie wpisywałeś już kilka razy kodów i nie masz zablokowanego licznika. W przeciwnym razie musisz dopłacić jeszcze 45zł, wtedy wychodzi taniej iść i odblokować w salonie Orange (77zł).
Tak czy inaczej to odblokowywanie przez stronkę, którą podawałem działa.
dzięki za info , widziałem też na allegro za 21 zł , trzeba spróbować

jeszcze jedno pytanie ? sprawdziłem czy mam zablokowany licznik , przy NETWORK po lewej stronie w nawiasie cyfra 0 , po prawej liczba 4 , jak myślisz licznik jest zablokowany ? według instrukcji tak ale zastanawia mnie ta cyfra 4 po prawej stronie ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.01.2015 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując