Rustin napisał(a):

Koszt samego simlocka to 34zł, jeśli nie wpisywałeś już kilka razy kodów i nie masz zablokowanego licznika. W przeciwnym razie musisz dopłacić jeszcze 45zł, wtedy wychodzi taniej iść i odblokować w salonie Orange (77zł).
Tak czy inaczej to odblokowywanie przez stronkę, którą podawałem działa.
|
dzięki za info , widziałem też na allegro za 21 zł , trzeba spróbować
jeszcze jedno pytanie ? sprawdziłem czy mam zablokowany licznik , przy NETWORK po lewej stronie w nawiasie cyfra 0 , po prawej liczba 4 , jak myślisz licznik jest zablokowany ? według instrukcji tak ale zastanawia mnie ta cyfra 4 po prawej stronie ?