lazy napisał(a):

|
W związku z tym że adwokaci Czerwińskiego są na forum skorzystam ze sposobności i proszę o wytłumaczenie dlaczego Czerwiński jest "cacy" a Żurawski "bee"?
|
To plagiat mojego pytania na które od trzech stron nie dostałem odpowiedzi ))) Być może dlatego, że wielu ma taką wiedzę i kojarzenie faktów jak kolega powyżej.