Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8790
Stary 10.01.2015, 22:00
lazy napisał(a):Wyświetl post
W związku z tym że adwokaci Czerwińskiego są na forum skorzystam ze sposobności i proszę o wytłumaczenie dlaczego Czerwiński jest "cacy" a Żurawski "bee"?
To plagiat mojego pytania na które od trzech stron nie dostałem odpowiedzi ))) Być może dlatego, że wielu ma taką wiedzę i kojarzenie faktów jak kolega powyżej.
Odpowiedz cytując