serek.c2 napisał(a):

Chcesz powiedzieć, że ten tekst wyklucza zakulisowe negocjacje pomiędzy klubem a SKWK odnośnie włączenia Czerwińskiego w skład zarządu (jako np. jednego z wiceprezesów - ds kontaktu z kibicami na przykład)?
Nie jest to problemem - jeśli jednak SKWK miało niejakoobiecanego Czerwińskiego jako członka zarządu, to już pojawia się problem. Dodaj do tego odwlekanie przez Gaszyńskiego obiecanego spotkania z członkami SKWK i gotowe. Czy w takiej sytuacji słowa o odsunięciu Czerwińskiego są manipulacją?
|
Z kim negocjowano, kto co obiecał bo póki co fakt jest taki że Czerwiński w klubie miał być 3 miesiące i tyle był. Cupiał tylko raz na poważnie posadził Czerwińskiego w zarządzie i dość szybko go odstrzelił i gdyby nie konflikt z Bednarzem to ponownie by się nie pojawił. Więc być może to nasz właściciel ma jakieś problemy z Czerwińskim? Jak już tak gdybamy.