Rustin napisał(a):

Telefon kupiony na abonament w Orange i po włożeniu wyciętej karty nano sim z Playa dostaję komunikat:
"wpisz kod odblokowania pin karty sim sieci" czy coś w tym stylu.
Dzięki za info. W takim razie spróbuję przez tą stronkę simlock48 bo nie chcę ryzykować ze specamii w komisach.
|
mam podobny problem , jaki koszt sony xperia J w orange , i drugie pytanko czy szybko i skutecznie ściąga się przez tę stronkę , z góry dzięki za info