Kto jutro wrzuci do puchy (kieszeni i Jego rodzinki) Owsiaka ten frajer.
Wybierzcie inną organizacje, która pomaga dzieciakom i wpłaćcie na jej konto kasę, np. Funfacja Szpital Dziecięcy w Prokocimiu:
http://www.szpitalzdrowia.pl/o-szpit...rowie-dziecka/