Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 10.01.2015, 18:26
Kto jutro wrzuci do puchy (kieszeni i Jego rodzinki) Owsiaka ten frajer.

Wybierzcie inną organizacje, która pomaga dzieciakom i wpłaćcie na jej konto kasę, np. Funfacja Szpital Dziecięcy w Prokocimiu:

http://www.szpitalzdrowia.pl/o-szpit...rowie-dziecka/
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.01.2015 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując