Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30123
Stary 10.01.2015, 17:03
raindog napisał(a):Wyświetl post
Intencja takich porównań, jak nietrudno się domyślić jest taka: można zarzucić Oleksemu, że stał po niewłaściwej stronie, ale po naszej stronie (jak mniemam, większość tu piszących przedstawia światopogląd prawicowo-konserwatywny) jest masa osób, które gdy tylko nadarzy się okazja, zaczną wspierać "wroga". Oleksy chociaż tym się od nich różnił, że prezentował wysoki poziom kultury, był konsekwentny i uczciwy w tym sensie, że jego działania nie były podporządkowane tylko jemu samemu.
Polecam Ci obejrzeć cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=IV_5rteELJk cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=k4xWrZHaELE
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.01.2015 o godz. 17:09.