|
Senior Member
Offline
|
|
raindog napisał(a): 
|
Intencja takich porównań, jak nietrudno się domyślić jest taka: można zarzucić Oleksemu, że stał po niewłaściwej stronie, ale po naszej stronie (jak mniemam, większość tu piszących przedstawia światopogląd prawicowo-konserwatywny) jest masa osób, które gdy tylko nadarzy się okazja, zaczną wspierać "wroga". Oleksy chociaż tym się od nich różnił, że prezentował wysoki poziom kultury, był konsekwentny i uczciwy w tym sensie, że jego działania nie były podporządkowane tylko jemu samemu.
|
Polecam Ci obejrzeć cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=IV_5rteELJk cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=k4xWrZHaELE
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.01.2015 o godz. 17:09.
|
|