Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30121
Stary 10.01.2015, 16:10
[QUOTE=wislak68;1387150]
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Cieszymy się niezmiernie, a ja przyznam uczciwie, że naprawdę raduję się z tego powrotu, bo pomimo wielu utarczek uważam, że podniesie to znacząco poziom tego wątku.

Pozdrawiam i życzę miłego pisania


Po takich życzeniach nie pozostaje mi nic innego niż zadeklarować że będę w pocie czoła pracował nad tym, aby "podnieść znacząco poziom tego wątku", tak pracowicie obniżany przez Ciebie i różnych takichi kamikaze, yorków czy innych szpeniów. Howgh
Takim wpisem znacząco podniosles poziom.brawo.