[QUOTE=wislak68;1387150]
emj10 napisał(a):

Cieszymy się niezmiernie, a ja przyznam uczciwie, że naprawdę raduję się z tego powrotu, bo pomimo wielu utarczek uważam, że podniesie to znacząco poziom tego wątku.
Pozdrawiam i życzę miłego pisania 
Po takich życzeniach nie pozostaje mi nic innego niż zadeklarować że będę w pocie czoła pracował nad tym, aby "podnieść znacząco poziom tego wątku", tak pracowicie obniżany przez Ciebie i różnych takichi kamikaze, yorków czy innych szpeniów. Howgh
|
Takim wpisem znacząco podniosles poziom.brawo.