Zostawienie Czerwińskiego w zarządzie nie było PRAWNIE możliwe, bo w tym przypadku przepisy przewidują max 3 miesięczny termin oddelegowania pracownika RN do zarządu co zostało wykorzystane. Zresztą odsyłam do "laurki" Czerwińskiego napisanej przez SKWK w listopadzie bodajże, gdzie jest podsumowany jego 3 miesięczny okres pracy w zarządzie, jakoś nikt tam słowem nie wspomina o tym, że jakoby Czerwiński był usunięty z zarządu.