Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8766
Stary 10.01.2015, 16:03
palikot napisał(a):Wyświetl post


2. A skąd ty wiesz, że to manipulacja A może między czasie wynikła chęć zostawienia Czerwińskiego w zarządznie o czym szersza opinia nie wie? Póki co nic się nie wyjaśniło a ty już wszystko wiesz! Może ty jesteś prawą ręką Bogusława, że ty wszystko wiesz?
Zostawienie Czerwińskiego w zarządzie nie było PRAWNIE możliwe, bo w tym przypadku przepisy przewidują max 3 miesięczny termin oddelegowania pracownika RN do zarządu co zostało wykorzystane. Zresztą odsyłam do "laurki" Czerwińskiego napisanej przez SKWK w listopadzie bodajże, gdzie jest podsumowany jego 3 miesięczny okres pracy w zarządzie, jakoś nikt tam słowem nie wspomina o tym, że jakoby Czerwiński był usunięty z zarządu.
Odpowiedz cytując