|
czas pokaże ..co z tego wyjdzie.....jak czytam wypowiedzi kilku z was o praniu pieniędzy i innych gównach...to po prostu jest mi wstyd ze ktos taki kibicuje naszemu Klubowi...............proponuje zamknąć ten temat...bo przynosićie swoimi wypowiedziami więcej zła niz oswiadczenie SKWK.....zobaczymy co sie stanie i wtedy będziemy oceniać....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|