Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 10.01.2015, 09:52
czas pokaże ..co z tego wyjdzie.....jak czytam wypowiedzi kilku z was o praniu pieniędzy i innych gównach...to po prostu jest mi wstyd ze ktos taki kibicuje naszemu Klubowi...............proponuje zamknąć ten temat...bo przynosićie swoimi wypowiedziami więcej zła niz oswiadczenie SKWK.....zobaczymy co sie stanie i wtedy będziemy oceniać....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując