Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 09.01.2015, 21:07
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Silver nie możesz dostrzec, że tym razem ew. bojkot będzie miał o WIEEEELE mniejszą skalę?
Może tak, może nie.
Wystarczy nowego prezesa sprowokować do jakichś działań, które większość kibiców uzna za szkodliwe (jak na przykład zakazy stadionowe da kilkuset osób w obliczu niemożności zapanowania nad sytuacją za poprzedniego prezesa) i już znakomita większość da się ponownie zmanipulować i stanie murem za SKWK, które i tak będzie w ewentualnym nowym bojkocie mogło mieć cel zupełnie inny od tego, jaki poda się do wierzenia zwykłym kibicom.
Wszystko już było.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując