IncognitoTSW napisał(a):

|
Ogórek, Jarubas....kto to w ogóle jest? Duda też nieznany. trzecie miejsce JKM nie będzie żadnym zaskoczeniem.
|
Duda z prawie stutysięcznym wynikiem w wyborach do PE (dla porównania Korwin-Mikke 68 tysięcy głosów) z 2 miejsca na liście i w okręgu, w którym kandydowali też Gosiewska oraz Legutko. Dodatkowo 79 981 głosów w wyborach do Sejmu w 2011 roku, co daje szóste miejsce w zestawieniu wyników wszystkich wybranych posłów (za takimi tuzami jak Tusk, Kaczyński, Zdrojewski, Arłukowicz, Palikot i Sikorski). No faktycznie nieznany kandydat... Jarubas, to też nie jest żaden anonim. Od kilku kadencji Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, gdzie arbuzy z PSL osiągnęły najlepszy wynik z wszystkich 16 województw. Ale znając dotychczasową historię z kandydatami tego ugrupowania zajmie 4-5 miejsce w wyścigu o Belweder. Jedynie Ogórek, to postać zupełnie nierozpoznawalna wśród potencjalnego elektoratu.
@IncognitoTSW na przyszłość radzę Ci żebyś zamiast publikować takie posty jak ten włożył je zawczasu między bajki, bo tam jest ich miejsce.