Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4335
Stary 09.01.2015, 18:20
Dzieję się dzieje:

Wawarzyniak,Kazlauskas i Wojtkowiak w Lechii

Janota w Pogoni

Krzysztof Kamiński zagra w II lidze Japońskiej w Júbilo Iwata

Jakub Świerczok w Zawiszy


O sorry Zawisza
Powód: Zawisza a nie Piast :)
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 11.01.2015 o godz. 10:30.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując