Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8727
Stary 09.01.2015, 17:47
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Bo tak naprawdę to co to są za tajne tematy których nie można omowic na spotkaniu z kibicami w poniedziałek?
Chodzi zapewne o sprawy o sygnaturach S51 i N90...

Widzisz, niewiele Ci to mówi, ale wtajemniczeni wiedzą co te skróty oznaczają. Pan Gaszyński też wie i ciekawe jak się do nich ustosunkuje. Poprzednik nie podjął się rozwiązania tych kwestii.
Odpowiedz cytując