crazykaro napisał(a):

|
Bo tak naprawdę to co to są za tajne tematy których nie można omowic na spotkaniu z kibicami w poniedziałek?
|
Chodzi zapewne o sprawy o sygnaturach S51 i N90...
Widzisz, niewiele Ci to mówi, ale wtajemniczeni wiedzą co te skróty oznaczają. Pan Gaszyński też wie i ciekawe jak się do nich ustosunkuje. Poprzednik nie podjął się rozwiązania tych kwestii.