Smuga napisał(a):

|
I naprawdę apeluję mocno do wszystkich ludzi, którym na sercu leży Wisła: nie dzielmy się w tak trudnym dla klubu momencie. Jesteśmy braćmi po szalu. Wszyscy przecież każdego dnia na swój sposób budujemy Wielką Wisłę. Po co kolejny konflikt, który będzie implikował kolejne perturbacje i wojenki? Takimi oświadczeniami SKWK daje tylko pożywkę dla pismaków, którzy tylko czekają, żeby po raz kolejny pokazać Wisłę w negatywnym świetle.
|
Szczęśliwie wygląda na to, że o jakichś kolejnych podziałach tym razem raczej nie będzie mowy. Na tą chwilę jest to bardziej dyskusja akademicka na temat: czy i kogo poj....ło oraz jak bardzo. Takie tam w sumie faktycznie bezsensowne dywagacje.