Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8723
Stary 09.01.2015, 17:11
Jak się czyta ten tekst, który pojawił się na stronie SKWK aż się cisną na usta znane wszystkim słowa: „W złym miejscu, o niewłaściwym czasie.” Rozumiem, że ktoś może być rozgoryczony komuś coś nie przypadło do gustu w związku ze zmianami jakie zaszły, ale nic nie usprawiedliwia opublikowania tego paszkwilu, który pojawił się na stronie stowarzyszenia. Jako, że lubię grać w otwarte karty to, chciałbym, żeby osoba, która coś takiego napisała podpisała się imieniem i nazwiskiem. Wtedy byłoby wszystko jasne. Nie sądzę, żeby zarzuty z owej publikacji były opinią wszystkich członków SKWK. Jeżeli tak jest, to uważam, iż jegomościa, który sobie na takie coś pozwolił powinno się utemperować, a przyjmując bierną postawę stworzono niestety wrażenie, jakby to był głos całej organizacji. Fragment dotyczący Czerwińskiego, to przykład klasycznej manipulacji czytelnikiem. Przecież od początku było wiadomo, że będzie on p.o. członka zarządu i po okresie 3 miesięcy wraca na stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej. Gaszyńskiemu postawiono zarzut budowania jakiegoś „muru” między klubem, a kibicami. Na jakiej podstawie ktoś tak twierdzi? W jakim charakterze miał się spotykać z SKWK? Od początku było mówione, że stanowisko obejmie dopiero w styczniu, bo z dnia na dzień obowiązków w dotychczasowym miejscu pracy porzucić nie może. Zresztą zarząd Wisły, to nie tylko Gaszyński. To, że w klubie nadal pracują osoby idące w sukurs Łysemu nie jest żadną tajemnicą. Mi też się nie podoba, że wysokie funkcje nadal sprawuje desant chorzowsko-katowicki (Pawełczyk), spadochroniarze z Tele-Foniki (Pilch), czy skompromitowany Kapka. Jaki ma na to wpływ Gaszyński? To Cupiał dobiera sobie takich współpracowników jakich chce. Ma do tego święte prawo jako akcjonariusz S.A. Machanie szabelką w stronę Gaszyńskiego z tego powodu, to przejaw niewiedzy albo celowej ignorancji. Nie chcę tworzyć jakiś pomówień, bo pełnej wiedzy na temat tego nazwijmy „nieporozumienia” między klubem, a SKWK nie mam, ale, jeżeli komuś chodzi o jakieś stanowisko, czy granty, to niech założy sobie swój klub i prowadzi go. W historii piłki nożnej już mieliśmy takie przykłady. Chociażby wtedy, gdy zbuntowana część kibiców Manchasteru United w proteście przeciw nowemu właścicielowi i jego polityce założyła swój własny klub występujący w niższych ligach. Swego czasu nawet CWKS Legia będąca w sporze z KP Legia miała swoją drużynę w lidze okręgowej. Dla chcącego nic trudnego. I naprawdę apeluję mocno do wszystkich ludzi, którym na sercu leży Wisła: nie dzielmy się w tak trudnym dla klubu momencie. Jesteśmy braćmi po szalu. Wszyscy przecież każdego dnia na swój sposób budujemy Wielką Wisłę. Po co kolejny konflikt, który będzie implikował kolejne perturbacje i wojenki? Takimi oświadczeniami SKWK daje tylko pożywkę dla pismaków, którzy tylko czekają, żeby po raz kolejny pokazać Wisłę w negatywnym świetle.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 09.01.2015 o godz. 17:16.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując