uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

.
To interesujące, że wśród moich znajomych najgłośniej bronią Owsiaka ci, którym najbardziej przeszkadza religia. Najwyraźniej człowiek bez wiary czuje się pusty i musi tę pustkę czymś sobie wypełnić. Na przykład wiarą w niepokalanie Jerzego Owsiaka.
|
To właśnie kiecuchom najbardziej przeszkadza to co robi Owsiak. To ,że potrafi prowadzić zbiórki i pomagać dzieciom w atmosferze dobrej zabawy bez udziału religii i Kościoła. Stąd był atakowany przez Rydzyka za przystanek Woodstock , stąd jest teraz atakowany przez tych pożal się prawicowych dziennikarzy.