|
palikot pieprzysz jak twój imiennik z sejmu.
Kiedy się miał spotkać z SKWK skoro jest jest prezesem od CZTERECH dni?
Miał opuścić swoją pracę i lecieć na złamanie karku? Może w święta? Może powinien iść na wigilie lub sylwestra z ludźmi z SKWK? no ja .......e
|