|
yorkuś, pani Ogórek polansuje sie w mediach , dostanie 2% i gratulacje za odwagę , a taki zeteselowiec piechociński nie chce potwierdzić w wyborach 24% które otrzymali ostatnio , tchórz, zwykły tchórz, boi się przegranej z Panią Ogórkową ? , pewnie skończył by z jednym procentem
|