Gwiaździsty napisał(a):

A widziałem kiedyś takich na Plantach, jak po zmroku szperali po puszce
|
za cały dzień na mrozie wyciągną parę złotych z puszki, natomiast król żebraków ubrany w czerwone spodnie , żółte okulary drze ryja w ciepłym studio, i wyciąga kilka melonów , nawet złotych melonów