Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8714
Stary 09.01.2015, 15:40
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś wymienić przynajmniej kilka z tych wielu przedsięwzięć na stadionie za które odpowiada SKWK?
Na przykład inicjowanie prostackich i obraźliwych przyśpiewek , odpalanie środków pirotechnicznych, które nomen omen niezależnie czy się podobają czy nie , prawnie są zabronione. Oczywiście żebym dobrze został zrozumiany , chodzi tu o przedsięwzięcia odbywające się bezpośrednio na stadionie.

Co by tu nie napisać , trzeba przyznać że był moment że SKWK dawało radę , głównie przed sporem z Bednarzem, robili naprawdę kawał dobrej roboty i były momenty że jako wieloletni kibic byłem w pewnym sensie dumny że nawet na derbach potrafili złamać barierę prostactwa i skupiali się na dopingowaniu Wisły a nie obrażaniu sąsiadki. Bo chyba tylko idiota nie jest świadom że tylko i wyłącznie SKWK kreuje styl dopingu.

Natomiast od pewnego czasu , niestety dla nas wszystkich, chłopaki odpowiedzialne za kreowanie ich wizerunku i polityki względem klubu nie dają rady, zdecydowanie się pogubili. A ten artykuł wypuszczony dnia 07.01, gdzie Prezes jest na stanowisku od 05.01 jest szczytem absurdu i śmiem twierdzić że jednostki odpowiedzialne za to cierpią na coś w stylu stuleji intelektualnej i nie potrafią ogarnąć że mimo faktu że od Listopada było wiadomo kto będzie Prezesem , to został on Nim oficjalnie dnia 05.01 . Osoby dorosłe takie sprawy załatwiają inaczej, chyba że nie ogarniają podstawowych zasad funkcjonowania w relacjach klub - kibice , bo się im światopogląd troszkę zmienił po obaleniu ostatniego "prezesa" .
Odpowiedz cytując