FredzIo napisał(a):

|
Mógłbyś wymienić przynajmniej kilka z tych wielu przedsięwzięć na stadionie za które odpowiada SKWK?
|
Słuchaj jesteś na forum 8 lat... jak nie wiesz co się dzieje wokół twojego klubu, to ja cię nie będę uświadamiał. To, że ty o pewnych rzeczach nie wiesz, to nie znaczy, że one nie istnieją.
rafkur napisał(a):

A czasami aby nie są jednak z punktu widzenia zarządu ważniejsze te pogadanki z Semirem, pogadanki o transferach i pogadanki z ewentualnymi sponsorami od dyskusji na temat opraw z częścią kibiców Wisły?
Wszystko jest ważne.
.
|
Naprawdę bądźmy poważni. Albo rozmawiajmy jak dorośli ludzie albo jak dzieci. Skoro ma czas na spotkania otwarte z sympatykami, to znaczy, że nie są ważne te rzeczy od tych o których napisałeś?
Po prostu Gaszyński nie traktuje poważnie SKWK z tego wynika.
Mati_ napisał(a):

A czy przedstawiciele SKWK nie mogli podejść w poniedziałek po spotkaniu z kibicami i powiedzieć.
"Prezesie dzięki za to spotkanie. Ale chcemy się spotkać w mniejszym gronie. Mamy swoje wątpliwości, swoje pytania. Chcemy współpracować i chcemy Wiśle pomóc".
A nie pisać artykuły w internecie.. żeby prasa, inni kibice śmiali się z naszych podziałów.
|
To nie pieprz głupot to prasa się nie będzie miała z czego śmiać...
ty naprawdę serio to piszesz? Jak ktoś z kimś nie chce rozmawiać, to nie chce i już. Nachalność tego nie zmieni. Trzeba się szanować a nie w dupę komuś wchodzić