|
A czy przedstawiciele SKWK nie mogli podejść w poniedziałek po spotkaniu z kibicami i powiedzieć.
"Prezesie dzięki za to spotkanie. Ale chcemy się spotkać w mniejszym gronie. Mamy swoje wątpliwości, swoje pytania. Chcemy współpracować i chcemy Wiśle pomóc".
A nie pisać artykuły w internecie.. żeby prasa, inni kibice śmiali się z naszych podziałów.
|