Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8710
Stary 09.01.2015, 15:25
A czy przedstawiciele SKWK nie mogli podejść w poniedziałek po spotkaniu z kibicami i powiedzieć.

"Prezesie dzięki za to spotkanie. Ale chcemy się spotkać w mniejszym gronie. Mamy swoje wątpliwości, swoje pytania. Chcemy współpracować i chcemy Wiśle pomóc".

A nie pisać artykuły w internecie.. żeby prasa, inni kibice śmiali się z naszych podziałów.
Odpowiedz cytując