Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8707
Stary 09.01.2015, 15:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był na rozmowie z p. Gaszyńskim to bym mu wtedy odpowiedział tak. Nie bedziemy ponosić odpowiadzialności za fanaberie dziadów z PZPN-u, którym może się doping lub oprawa taka czy inna nie podobać i mając swoje widzimisię nałożą karę . Jesli sie Panu nie będzie podobać współpraca z nami to ją kończymy. Teraz gdy będzie Pan nagle chciał rozmawiać z kibicami o tym co dzieje się na trybunach proszę sobie wybrać jakiegoś p. Janusza, który siedzi z tacką i zajada kiełbaskę lub np. p. Mietka, który własnie pstryka sobie sweetfocie.
Gdybym był Gaszyńskim odpowiedziałbym :
Szkoda, że nie udało nam się uzgodnić co każdy mógłby zrobić i wziąć odpowiedzialność za to, że to coś będzie robić. Jeśli Stowarzyszenie nie chce wspierać nas na przykład poprzez konsultacje naszych pomysłów, które mamy, które chcemy podejmować by mecze były jeszcze lepszym widowiskiem to cóż, żałuję. Będziemy kontaktować się z kibicami w inny sposób na przykład prowadząc badania wśród kibiców, którzy przyszli na stadion. Proszę pamiętać, że jesteśmy otwarci zawsze na współpracę ale współpracę polegającą na tym, że gotowi jesteśmy do szukania rozwiązań i podejmowania ustaleń za które później każdy ze współpracowników weźmie później odpowiedzialność. Współpracę wyobrażamy sobie na takich i tylko takich warunkach"
Odpowiedz cytując