Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8706
Stary 09.01.2015, 15:11
SKWK co SKWKowskie, Gaszyńskiemu co Gaszyńskie. I bardzo dobrze, że się nie pozwala wpierredalać. Na własnym poletku zrobili rozpierredol i biorą się za sprawy klubowe. A kysz. Niech lepiej się zajmą odbudową hasła "Żyją w nas stale te lata w glorii i chwale". "Cała Wisła zawsze razem" skutecznie rozjebali.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując