|
SKWK co SKWKowskie, Gaszyńskiemu co Gaszyńskie. I bardzo dobrze, że się nie pozwala wpierredalać. Na własnym poletku zrobili rozpierredol i biorą się za sprawy klubowe. A kysz. Niech lepiej się zajmą odbudową hasła "Żyją w nas stale te lata w glorii i chwale". "Cała Wisła zawsze razem" skutecznie rozjebali.
|