1906ts napisał(a):

Jak dla mnie Prezes zrobił wszystko idealnie- obiecał spotkanie z kibicami - organizuje spotkanie z kibicami.
Cała Wisła Zawsze Razem, ale my chcemy osobno bo jesteśmy ważniejsi a motłoch niech chodzi na jakieś śmieszne otwarte spotkania,
|
Jeszcze raz powtarzam, że SKWK interesują inne kwestie niż pogadanki sympatyków o tym czy Semir podpisze, i czy będą transfery z których jak już wspomniałem gówno wynika.
Jest wiele spraw organizacyjnych do załatwienia, SKWK chce współpracować z klubem na jakiś określonych zasadach, ale jak te zasady ustalić, jak prezes nie ma czasu się spotkać z przedstawicielami SKWK.
Źle to o nim świadczy skoro ma czas na PR-owe spotkania na pogadanki z sympatykami o dupie marynie a o sprawach ważnych nie ma czasu się spotkać z organizacją, która odpowiada za wiele przedsięwzięć na stadionie.
Problem listu SKWK leży tylko w formie jaką zaprezentowali na stronie a nie w argumentach, bo argumenty mają słuszne
huberix - tak i jeszcze oprócz tego Szymański z Wawro chcą robić zamach na Wisłę... dajcie już spokój proszę was... skończcie te głupie teorie wygłaszać, bo niczemu one nie służą.