Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8702
Stary 09.01.2015, 14:47
1906ts napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Prezes zrobił wszystko idealnie- obiecał spotkanie z kibicami - organizuje spotkanie z kibicami.

Cała Wisła Zawsze Razem, ale my chcemy osobno bo jesteśmy ważniejsi a motłoch niech chodzi na jakieś śmieszne otwarte spotkania,
Jeszcze raz powtarzam, że SKWK interesują inne kwestie niż pogadanki sympatyków o tym czy Semir podpisze, i czy będą transfery z których jak już wspomniałem gówno wynika.
Jest wiele spraw organizacyjnych do załatwienia, SKWK chce współpracować z klubem na jakiś określonych zasadach, ale jak te zasady ustalić, jak prezes nie ma czasu się spotkać z przedstawicielami SKWK.
Źle to o nim świadczy skoro ma czas na PR-owe spotkania na pogadanki z sympatykami o dupie marynie a o sprawach ważnych nie ma czasu się spotkać z organizacją, która odpowiada za wiele przedsięwzięć na stadionie.

Problem listu SKWK leży tylko w formie jaką zaprezentowali na stronie a nie w argumentach, bo argumenty mają słuszne

huberix - tak i jeszcze oprócz tego Szymański z Wawro chcą robić zamach na Wisłę... dajcie już spokój proszę was... skończcie te głupie teorie wygłaszać, bo niczemu one nie służą.
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.01.2015 o godz. 14:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując