Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22022
Stary 09.01.2015, 10:53
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Sarki powiedział, że ulubionym miejscem jest Rynek i że lubi jeszcze GK. Zresztą co to za różnica? Mogą nawet najbardziej lubić pobliski burdel i budkę z kebabami, a ważne żeby dobrze grali. Wtedy nikt by się tego nie czepiał
Dobrze nie grają i dlatego się ich czepiają


Edit: Jakie to poetyckie...
Odpowiedz cytując