|
No ale pewnie spotka sie ze wszystkimi kibicami (czyli tymi nieistotnymi piknikami) a nie z prezesami. To skandal ze nie zapowiedzial konsultowania swoich decyzji z SKWK.
Panowie - zajmijmy sie tym czym powinnismy sie zajmowac. Nie rozliczajmy prezesa po 3 dniach.
|