Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8663
Stary 08.01.2015, 23:34
Tak to zwykle bywa, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Czasem o "władzę", o "wpływy", czyli w dalszej perspektywie o pieniądze. I tu na pewno też tak jest.

Trzymam kciuki za Prezesa Gaszyńskiego. Jego sukces to sukces Wisły. Wierzę, że i w SKWK przyjdzie otrzeźwienie, bo mam wrażenie, iż jeszcze od Sylwestra niektóre "mózgi" odmawiają posłuszeństwa.
Odpowiedz cytując