Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8662
Stary 08.01.2015, 23:15
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Według mnie nie chodzi tylko o brak spotkania z SKWK. SKWK poczuło się zagrożone tym co Gaszyński mówił na temat stadionu i tego że stadion to nie tylko półtorej godziny meczu, że stadion musi zacząć żyć i że mają na to jakieś pomysły. Nagle okazało się, że to co się będzie działo na stadionie przestanie być przez SKWK kontrolowane. Idąc dalej - może to doprowadzić do marginalizacji SKWK
To też. I jeszcze jedna kwestia.

Bądź co bądź spotkania ogólnodostępne, nie są dobrą formą rozmów na pewne tematy.

Może faktycznie poczekajmy te kilka dni na rozwój sytuacji. Może obie strony wyjaśnią sobie jakieś małe nieporozumienie. Może w przyszłym tygodniu ukażą się zdjęcia, gdzie panowie; Prezes Stowarzyszenia ściska dłoń Nowego Prezesa Wisły.
Odpowiedz cytując