SlawekS napisał(a):

|
Według mnie nie chodzi tylko o brak spotkania z SKWK. SKWK poczuło się zagrożone tym co Gaszyński mówił na temat stadionu i tego że stadion to nie tylko półtorej godziny meczu, że stadion musi zacząć żyć i że mają na to jakieś pomysły. Nagle okazało się, że to co się będzie działo na stadionie przestanie być przez SKWK kontrolowane. Idąc dalej - może to doprowadzić do marginalizacji SKWK
|
To też. I jeszcze jedna kwestia.
Bądź co bądź
spotkania ogólnodostępne, nie są dobrą formą rozmów na pewne tematy.
Może faktycznie poczekajmy te kilka dni na rozwój sytuacji. Może obie strony wyjaśnią sobie jakieś małe nieporozumienie. Może w przyszłym tygodniu ukażą się zdjęcia, gdzie panowie; Prezes Stowarzyszenia ściska dłoń Nowego Prezesa Wisły.
