gigant napisał(a):

|
Jeszcze się nic nie stało. SKWK sonduje Gaszyńskiego i sprawdza ile może, Gaszyński czeka co będzie. Zwykłe szachy. Na końcu i prezes i Stowarzyszenie poprowadzą Wisłę ku chwale.
|
Nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko. Albo szachy i walka o tort albo współpraca. Nie da się być jednocześnie partnerem i opozycją
emjot napisał(a):

władza.... nazwałbym to inaczej
chęć zatopienia klubu żeby "wskrzesić" go w IV lidze w glorii i chwale "jedynych prawych i sprawiedliwych" i w dodatku "najwierniejszych z wiernych"
|
Nie do końca. W pewnym wieku wie się że aby zrealizować własne cele potrzebne są pieniądze. Więc skoro jest sie finansową płotką, trzeba żywić sie przy rekinie. Nikt teraz nie opuści Cupiała. Łatwiej (wzglednie) nacisnąć na Gaszyńskiego i posłużyć się nim w realizacji własnych celów niż odniesc sukces podnosząc sie z IV ligi.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA