Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8654
Stary 08.01.2015, 22:36
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Poparcie bojkotu ze względu na solidaryzowanie się z bezprawnie i bezpodstawnie ukaranymi kibicami z C, zakazy dla tych, którzy ośmielili się pojawić "u Wiślaków" to nie to samo co poparcie bezmyślnego i żałosnego wpisu (-ów) gimba z SKWK. Nawet tutaj w tym temacie to widać.



Nie SKWK go zatopiło, a zjednoczenie kibiców przeciwko gadowi.
"Otwarte spotkanie dla kibiców to kapitalna inicjatywa. Problem polega jednak na tym, że takie zachowanie pod publiczkę nie jest najlepsze w sytuacji kryzysu klubu, kiedy pierwszymi kibicami z którymi powinien porozmawiać prezes to przedstawiciele organizacji, która ma realny wpływ na to co dzieje się na trybunach i od zawsze była partnerem do rozmów dla Wisły Kraków S.A."

Z tego cytatu wynika że kibice to skwk... reszta to co najwyżej stado owiec czekających na to co skwk powie...
Ostatnio edytowane przez KrzychooR : 08.01.2015 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując