ABGwislakABG napisał(a):

Poparcie bojkotu ze względu na solidaryzowanie się z bezprawnie i bezpodstawnie ukaranymi kibicami z C, zakazy dla tych, którzy ośmielili się pojawić "u Wiślaków" to nie to samo co poparcie bezmyślnego i żałosnego wpisu (-ów) gimba z SKWK. Nawet tutaj w tym temacie to widać.
Nie SKWK go zatopiło, a zjednoczenie kibiców przeciwko gadowi.
|
"Otwarte spotkanie dla kibiców to kapitalna inicjatywa. Problem polega jednak na tym, że takie zachowanie pod publiczkę nie jest najlepsze w sytuacji kryzysu klubu, kiedy pierwszymi kibicami z którymi powinien porozmawiać prezes to przedstawiciele organizacji, która ma realny wpływ na to co dzieje się na trybunach i od zawsze była partnerem do rozmów dla Wisły Kraków S.A."
Z tego cytatu wynika że kibice to skwk... reszta to co najwyżej stado owiec czekających na to co skwk powie...