KrzychooR napisał(a):

|
Wg mnie jest to po prostu pokazanie miejsca w szeregu Gaszyńskiemu. SKWK czuje się mocne bo zatopiło niezatapialnego Jacka. Gaszyński jak się będzie stawiał to też poleci prędzej niż później. Klub jest na chwilę obecną zakładnikiem stowarzyszenia i dla dobra klubu będzie trzeba ulegać ich naciskom.
|
nie rozumiem, czemu klub ma być zakładnikiem stowarzyszenia i czemu Jacek był niezatapialny?
kompletnie tego nie rozumiem skąd pomysł, że ktoś kto działa na szkodę już pomijając Wisły Kraków ale spółki piłkarskiej miałby być niezatapialny...
naprawdę idźcie gdzieś ochłońcie trochę