Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30094
Stary 08.01.2015, 20:16
Widocznie uznano (w Moskwie via Pałac) , że Polacy mają oprócz ropy i gazu rosyjskiego , kupować także rosyjski wegiel ku chwale Rosji i Władimira Władimirowicza, który ostatnio cienko przędzie. A tak troche kosztem Polski podreperuje sobie budzet. A my jeszcze bardziej uzaleznimy się od surowców z Rosji zamiast się uniezależniać, jakoś to coraz gorzej idzie a lata lecą.