|
Widocznie uznano (w Moskwie via Pałac) , że Polacy mają oprócz ropy i gazu rosyjskiego , kupować także rosyjski wegiel ku chwale Rosji i Władimira Władimirowicza, który ostatnio cienko przędzie. A tak troche kosztem Polski podreperuje sobie budzet. A my jeszcze bardziej uzaleznimy się od surowców z Rosji zamiast się uniezależniać, jakoś to coraz gorzej idzie a lata lecą.
|