SKWK krytyki w komentarzach u siebie nie toleruje, ale takie wypociny jak najbardziej:
Cytat:
Ludzie wstańcie z kolan !
jak można w ciemno ufać typowi, który jedzie na tym, że jest byłym piłkarzem Wisły, po karierze robił coś dla Wisły? nie znacie go nie macie pojęcia jakie ma plany, z jego konferencji wiemy tylko, że przeczytał parę podręczników i zna parę branżowych słówek! ponadto, woda woda woda leje wodę w hektolitrach
Nie uczycie się na własnych błędach ? przecież był już jurczyński basałaj bednarz ludzie, którym totalnie Wisła zwisała chodziło tylko o kasę i władzę !
Spotkanie z nim to jakaś masakra naobiecuje wam messiego i ronaldo cole po2 zł bilety po 5 a piwo za darmo i to wszystko łykniecie
tu trzeba z baaardzo ograniczonym zaufaniem z dystansem podejść do sprawy a to może jedynie SKWK.
SKWK nie będą interesowały bajki tylko konkrety a o takich najprawdopodobn iej nowy prezes "wieloletni bramkarz Wisły"(co jest usilnie wbijane wszystkim do łbów przez media) boi się rozmawiać.
|
I śmieszno i straszno.