Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30092
Stary 08.01.2015, 18:51
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
a najlepsze będzie jak wyrobiska po tych zamkniętych kopalniach kupią Szkoci lub Czesi i okaże się że oni potrafią rentownie wydobywać węgiel
Nie wiem dokladnie, o ktora kopalnie chodzilo ale taka sytuacja na 100 procent juz miala miejsce.