Don Donson napisał(a):

|
a najlepsze będzie jak wyrobiska po tych zamkniętych kopalniach kupią Szkoci lub Czesi i okaże się że oni potrafią rentownie wydobywać węgiel
|
Nie wiem dokladnie, o ktora kopalnie chodzilo ale taka sytuacja na 100 procent juz miala miejsce.