Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 08.01.2015, 18:48
Jeszcze tak Ci podpowiem, jeśli z NC+ nikt by nie dzwonił po złożeniu tego wypowiedzenia, sami możecie się kontaktować na infolinie, albo bezpośrednio do działu retencji w NC+. Wtedy na pewno coś wam zaproponują.

A tak na marginesie, powiem że ja osobiście nie widzę różnicy czy jestem na zasadzach NC+ czy C+. No chyba że wam zależy na jakiś dekoderach z dyskiem itp. Sam mam umowę jeszcze na zasadach C+.
Odpowiedz cytując