|
Jeszcze tak Ci podpowiem, jeśli z NC+ nikt by nie dzwonił po złożeniu tego wypowiedzenia, sami możecie się kontaktować na infolinie, albo bezpośrednio do działu retencji w NC+. Wtedy na pewno coś wam zaproponują.
A tak na marginesie, powiem że ja osobiście nie widzę różnicy czy jestem na zasadzach NC+ czy C+. No chyba że wam zależy na jakiś dekoderach z dyskiem itp. Sam mam umowę jeszcze na zasadach C+.
|