kerim1906 napisał(a):

|
zaraz zacznie się akcja obrzydzania górników, nastawiania społeczeństwa przeciwko nim, "ekonomiści" będą opowiadać o kosztach utrzymania nierentownych kopalń ,zrobią sondaże na zamówienie, i tak będzie to się kręcić jak kręciło się z likwidowanymi innymi branżami , ostatnio na tapecie były stocznie których juz nie ma a stoczniowcy dostali propozycje nowych "zawodów"np strzyżenie psów ( to nie żart , to fakt) mam nadzieje że górnicy pokażą solidarność i postawią się skutecznie urbanoplatfusom i zeteselowcom
|
a najlepsze będzie jak wyrobiska po tych zamkniętych kopalniach kupią Szkoci lub Czesi i okaże się że oni potrafią rentownie wydobywać węgiel