nic nie usprawiedliwia tu SKWK - to jest niewiarygodne co oni opublikowali. Też wielokrotnie stawałem po ich stronie, ale w tym wypadku na prawdę nie mogę zrozumieć kto dał aprobatę do wrzucenia czegoś takiego na oficjalną stronę. Działania Stowarzyszenia krok po kroku zmierzają w bardzo złym kierunku.
c. napisał(a):

Ja rowniez wstrzymam sie od komentarza.. zobaczymy co dalej pocznie Gaszynski (rowniez wzgledem OBIECYWANEGO OD 3 MIESIECY spotkania z SKWK)
|
Była gdzieś jakakolwiek informacja na temat tego, że Gaszyński miał/ma się spotkać z SKWK ? Przed objęciem funkcji Prezesa jako kto miał się z nimi spotkać ? Manager firmy X czy osoba prywatna Robert Gaszyński ? I jeśliby doszło do jakichkolwiek ustaleń i później, już po objęciu funkcji prezesa wyszło by to na jaw,to w jakim świetle pokazywałoby to Gaszyńskiego ? Zapowiedział spotkanie z kibicami, zapewne przedstawiciele SKWK się na nim pojawią, więc do spotkania dojdzie.