Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8608
Stary 08.01.2015, 17:14
ja powiem tak wstyd, kompromitacja żenada. Proponował bym złożyć zbiorowy protest i najlepiej wniosek o delegalizacje SKWK bo oni nic nie robią tylko mącą.
Odpowiedz cytując