Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
8608
08.01.2015, 17:14
ja powiem tak wstyd, kompromitacja żenada. Proponował bym złożyć zbiorowy protest i najlepiej wniosek o delegalizacje SKWK bo oni nic nie robią tylko mącą.
force93TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do force93TS
Znajdź inne posty napisane przez force93TS