Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8605
Stary 08.01.2015, 16:56
Dzieci... tekst akceptowany przez starych kiboli Wisly, dzis wlasciciele dobrze prosperujacych firm.

A to, ze on gral w Wisle to nie ma nic do rzeczy.. bo on gral w Wisle to nic nie mozna o nim napisac?
I gral to za duzo powiedziane.. umowmy sie.. Gaszyński pilkarzem byl slabym. prawie w ogole nie gral, w II lidze troche pogral.


Ja rowniez wstrzymam sie od komentarza.. zobaczymy co dalej pocznie Gaszynski (rowniez wzgledem OBIECYWANEGO OD 3 MIESIECY spotkania z SKWK)
Ostatnio edytowane przez c. : 08.01.2015 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując