|
W sprawie Bednarza stałem za nimi murem, ale teraz to przeginają. Piszą że prezes Gaszyński nie spotkał się z nimi od listopada, ale do jasnej anielki jako kto miał się przedstawić. Przecież wiadomo było że prezesem będzie od 05.01.2015, a z prezesem Czerwińskim wiadomo było że przychodzi tylko na trzy miesiące.
|