|
SKWK kompletnie skompromitowało się tym tekstem. Stawałem murem za nimi w różnych sytuacjach. Chociażby bronienie dobrego imienia stowarzyszenia w gronie ''Wiślackich'' przyjaciół.
W tej konkretnej sprawie jestem w 100 % za Gaszyńskim. W SKWK chyba faktycznie źle się dzieje, ale to zostawiam bo raczej dużo w tej sprawie nie poradzimy.
|