Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8594
Stary 08.01.2015, 15:51
Myślę, że większość ludzi ma podobne odczucia i to jest przynajmniej budujące.

W szybkim przeliczeniu: 24 użytkowników na 25 wypowiadających się w tym miejscu, staje po stronie prezesa - czy raczej jest zniesmaczonych stanowiskiem Stowarzyszenia.
Odpowiedz cytując